Virtuální prohlídky, panoramatické prohlídky Praha

Panoramatické virtuální prohlídky 360 °

Profesionální virtuální prohlídky nejvyšší kvality, optimalizované pro desktop fullscreen, iPhone, iPad, iPod a Android

Pražský okruh

Dřevostavby

Konečně i do naší republiky se dostává trend v podobě moderní dřevostavby. Čím dál více lidí objevuje krásy dřevěných staveb, tak proč když už se rozmýšlíte stavbu domku si nevybrat dřevostavbu? Dřevostavby pro Vás v odkazech níže.

Dřevostavby

Firma AZ WOOD působí na trhu již řadu let a na dřevostavby zahradní domky jsou opravdovými odborníky. Sortiment výrobků mají opravdu široký a tak si kromě dřevěné chatky můžete vybrat třeba domek na nářadí, nebo rovnou rodinný dům k trvalému bydlení. Dřevostavby této společnosti vznikají především ve výrobním závodě v Bojkovicích a jejich obchodní kancelář můžete najít v Brně.

Dřevostavby a jejich finanční dostupnost

Pokud se již rozhodnete, že si místo klasického cihlového domku pořídíte dřevostavbu, jistě začnete počítat veškeré náklady, které budou s výstavbou spojeny. I když se Vám na první pohled můžete zdát, že stavba nízkoenergetické dřevostavby stojí spoustu peněz, není tomu tak. Pokud se Vám podaří zajistit si opravdu kvalitní dřevostavbu, ušetříte spoustu peněz za jinde vynaložené energie. Navíc dřevo je materiál, který patří mezi stále znovu obnovitelné zdroje, navíc představuje celou řadu vynikajících stavebně technických vlastností. Dřevostavby jsou také dobru volbou po architektonické stránce stavby.

Výhody dřevostavby

Největší výhodou, kterou samotné dřevostavby skýtají, jsou nízké pořizovací náklady na celou stavbu. Také jistě mnozí z Vás ocení ten fakt, že stavba probíhá velmi rychle. Nemusíte tedy čekat několik měsíců na zhotovení, tak jako tomu je u klasických rodinných domů. Obecně se tedy dřevostavby dají postavit za opravdu krátkou dobu, jedná se o zhruba dva měsíce. Výše zmiňovaná energetická náročnost u dřevostaveb je také velkým kladem, který šetří Vaše peníze. Náklady na vytápění jsou tedy výrazně nižší u dřevostaveb, než u klasických zděných, rodinných domů.

Další výhody dřevostavby

Někdo by si mohl myslet, že v případě požáru, který by nastal, Vaše dřevostavba shoří úplně napadrť. I zde je třeba uvést věc na pravou míru a ta zní, že všechny stavěné dřevostavby jsou konstruovány dle požárních norem a nehrozí tedy o nic větší riziko shoření, než u klasicky zděných domů. Další nespornou výhodou je životnost dřevostavby, která čítá až několik staletí. Nevěříte? A co potom staré horské chajdy a dřevěné kostely?

Pokud toužíte spíše po klasičtějším domu a nemáte zájem o to, aby Vaše bydlení vypadalo, jako horská chaloupka je zde možnost i pro Vás. Dnes jde dřevostavby normálně omítat a používat spoustu druhů zateplení, vše dle Vašich přání. U zděných domků je také problém, rozhodnete-li se změnit jakoukoliv příčku. Dřevostavby nabízejí v tomto širokou variabilitu a nenáročnost změny jakékoliv příčky.

Další zajímavé firmy

Čeští rybáři si užijí hromadu masa na zájezdě rybolov Norsko zájezdy s cestovní agenturou CK Compex Plus.

Jan Bašta také provádí elektrorevize, revize elektro Praha a závady zjištěné během elektrorevize odstraní.

zdravotnické potřeby malování pokojů infratopení odhad nemovitosti