Virtuální prohlídky, panoramatické prohlídky Praha

Panoramatické virtuální prohlídky 360 °

Profesionální virtuální prohlídky nejvyšší kvality, optimalizované pro desktop fullscreen, iPhone, iPad, iPod a Android

Pražský okruh

Infratopení

Koukáte po nových možnostech vytápění a nemůžete se pro nic kloudného rozhodnout? A slyšeli jste již o infratopení, které pracuje na podobném principu, jako slunce. Pokud se Vám tento druh vytápění zamlouvá, rozklikněte odkazy níže a o infratopení se dozvíte více.

Infratopení

Společnost Profiheating nabízí kromě infratopení, infrasauny ke svým službám navíc bezplatnou konzultaci, kde Vám spočítají potřebné množství infrapanelů do Vaší místnosti. Dále si můžete vybrat z různých způsobů dodání, včetně osobního odběru na jejich pobočce v logistickém areálu Humpolec, Brunka.

V Zábřehu na Moravě působí firma pana Luďka Sojáka, která nabízí infratopení infrapanely. Kromě samotné instalace Vám nabízí poradenskou činnost v oblasti vytápění za pomoci právě zmíněných infrapanelů. Pro běžné zákazníky doporučují klasické infratopení, ale luxusními infrapanely uspokojí i ty více náročné klienty.

Infračervené teplo

Možná si mnoho z Vás klade otázku, co vůbec znamená termín infračervené teplo. Mnoho z nás jistě ví, že toto teplo je běžnou součástí našich životů a také že nejpřirozenějším zdrojem tohoto tepla je slunce. Dnes je doba, ale natolik pokročilá, že si lidé toto teplo dokážou uměle vyprodukovat, například za pomocí infratopení. Málokdo již ví, že tuto energii dokáže vyprodukovat i člověk a proto je pro něj toto teplo bezpečné. Infračervené světlo navíc léčí různé nemoci, jakými jsou astma či alergie.

Přednosti infratopení

Mezi nejvíce váženou přednost vytápění za pomoci infrapanelů jsou jistě nízké provozní náklady, například oproti plynovému vytápění. Jednoduchá instalace infratopení patří také bezesporu mezi jednu z výhod. K tomuto topení nepotřebujete žádný komín, instalatérské rozvody ani žádný kotel. S tím souvisí i další provozní náklady, k dalšímu provozu infratopení. Nepotřebujete žádná další paliva, dřevo ani plyn.

Je to zkrátka zdravé a ekologické topení, které neohřívá vzduch, nýbrž samotné stěny a pevné předměty. Výběrem tohoto topení jistě ušetříte i zdraví alergikům, jelikož tento druh topení nevíří prach. Jednoduchý provoz zajistíte, tak jako u jiných druhů topení pomocí jednoduchého termostatu. V neposlední řadě je velkou přednostní bezpečnost tohoto vytápění.

Druhy infrapanelů

Designéři mysleli i na to, aby se Vám tento druh topení hodil do bytu. Proto si můžete vybírat infratopení bílé barvy s hliníkovým či chromovaným okrajem, nebo být odvážnější a pořídit si některý z desénových kousků nejrůznějších barev. K výběru se také nabízí ručně malované povrchy či infratopení se zrcadlovým povrchem.

Další zajímavé firmy

Moderní doba žádá moderní designové samolepky na zeď, samolepící dekorace od kreativistů vajca.

ubytování Česká Kanada návrhy interiéru odvoz odpadu advokát