Virtuální prohlídky, panoramatické prohlídky Praha

Panoramatické virtuální prohlídky 360 °

Profesionální virtuální prohlídky nejvyšší kvality, optimalizované pro desktop fullscreen, iPhone, iPad, iPod a Android

Pražský okruh

Tvorba webových stránek

V oboru tvorba webových stránek působí dle našich informací téměř tři tisíce firem a jednotlivců kteří by všichni chtěli nabízet webové stránky za peníze. Velká konkurence tlačí dolu kvalitu kódu a grafického návrhu na která není dostatek času. Z oblasti tvorba webových stránek doporučujeme tyto firmy.

Tvorba webových stránek

Firma Web Expert si dala jako firemní krédo tvorba webových stránek poctivě a s tímto sloganem získávají desítky zákazníků. Firma má mnoho desítek klientů kterým navrhli a zpracovali webové stránky o velmi pěkném vzhledu. Jejich tvorba webových stránek začíná upřesněním požadavků zákazníka, návrhem designu a prostorového layoutu stránek. Potom se pokračuje tvorbou HTML kódu a CSS grafiky a zpracování obsahu což jsou obvykle texty a obrázky.

BTD Media je firma jež v oboru tvorba webových stránek působící řadu let. Majitel firmy se snaží aby na výstupu firmy produkovala W3C validní kód dobře optimalizovaný pro vyhledávače a aby stránky docílily dobrou návštěvnost. Firma má na svém kontě redakční systémy, eshopy, webové aplikace a nesčíslně stránek.

Kvalita HTML kódu

Kvalita HTML kódu z mnoha aspektů a hledisek je hodně důležitá pro dobré fungování webových stránek na internetu. HTML kód je obvykle uložen na serveru ve statických souborech, nebo se generuje dynamicky pomocí PHP skriptů a HTML šablon. Ať jsou stránky statické nebo se generují dynamicky, požadavky na kvalitu kódu jsou stále stejné. HTML kód by měl být především validní podle všeobecně uznávané normy W3C a měl by být sémanticky správný.

Mnohem důležitější než W3C validita je jednoduchost a efektivní výstavba kódu. Jednoduše a správně vystavěný HTML kód se potom dá snadno a efektivně stylovat CSS kódem. Pokud bychom HTML vystavěly neefektivními postupy a zbytečně složitě, potom budou při stylování problémy a CSS kód nebude jednoduchý ani stabilní. Dobře a úsporně postavený HTML kód ani nezabere moc místa v HTML dokumentu, obvykle by stránka neměla mít více jak 40 kB HTML kódu, ale setkáme se s daleko odlehčenějšími stránkami např 8 kB.

Javascript a fotogalerie

Javascript je čertovo kopýtko oboru tvorba webových stránek. Javascriptem lze vytvořit nepřeberné množství zbytečných efektů a hýbajících se dynamických objektů na stránce. To ale na přidané hodnotě stránek nepřidá. Tvorba webových stránek spočívá v kvalitním obsahu a názorném grafickém ztvárnění a Javascript by měl být pomocníkem nikoliv pánem. Javascript by se měl používat co nejméně, pouze tam, kde se jednoznačně jedná o přínos ku kvalitě. Jednou z komponent, které se bez Javascriptu neobejdou jsou dynamické fotogalerie.

Zde je tento skriptovací jazyk na straně klienta na místě. Co je důležité, aby byl napsán defenzivně a aby byl plně funkční ve všech základních prohlížečích Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome či Opera. Podle toho, jak se s tímro skriptem zachází se pozná zkušenost a kvalifikace webdesignéra.

Další zajímavé firmy

Pěkně aranžované a navržené svatební kytice , buksusové věnce a pohřební věnce najdete u Aleny Šperlové v květinovém obchůdku.

tepelná čerpadla dřevostavby zdravotnické potřeby knihařství